Osteopatia Kraków - Cmmis - Prywatna Praktyka Lekarska

Przejdź do treści

| OSTEOPATIA

Zapraszam na wizyte osteopatyczną

W JAKIM CELU LECZYMY SIĘ U OSTEOPATY?
NEUROLOGICZNA
Wprowadza się ją u pacjentów po przebytych urazach neurologicznych, neurochirurgicznych oraz intensywnej terapii. Zwykle takie leczenie trwa od 3 do 6 tygodni.
KARDIOLOGICZNA
Stosowana przy chorobach układu sercowo – naczyniowego, np. u pacjentów po zawale. Zwykle trwa ok. 30 dni,
PULMONOLOGICZNA
Prowadzona przy schorzeniach lub niewydolności układu oddechowego. Zwykle trwa min. 3 tygodnie,

Osteopatia ma nam pomóc odzyskać sprawność po przebytych urazach, wypadkach bądź poważnych chorobach. Złamania, skręcenia, udar to tylko nieliczne wskazania do kompleksowego leczenia osteopatycznego, bez której powrót do zdrowia jest dużo bardziej uciążliwy. W przypadku chorób takich jak np. stwardnienie rozsiane czy choroba Parkinsona regularne wizyty u osteopaty są bardzo ważne, od tego może zależeć, jak szybko postępować będzie choroba.

Medyczna (lecznicza) osteopatia może być fizyczna lub psychiczna. Prowadzeniem leczenia zajmują się doświadczeni lekarze specjaliści opstepatii. Istnieją trzy ważne czynniki w osteopatii. Po pierwsze jest dostępna dla każdego bez względu na status społeczny czy miejsce zamieszkania. Po drugie im wcześniej zostaje ona wprowadzona do leczenia, tym większa jest szansa na odzyskanie pełnej sprawności. Po trzecie kompleksowa i ciągła, powinna być dobrana indywidualnie do pacjenta i prowadzona bez przerw aż do zakończenia leczenia.

OSTEOPATIA SPECJALISTYCZNA
GALERIA TERAPII OSTEOPATY
Chociaż z pozoru niepozorna jest bardzo skuteczna, poniżej kilka technik manualnych.
ZAREZERWUJ WIZYTĘ U OSTEOPATY

Wykonane przez Studio Laguna 2015
Wróć do spisu treści